O firmie

Miło nam powitać Państwa w naszym biurze nieruchomości RENTSELL.

Jesteśmy solidnym, dynamicznym zespołem ludzi, których połączyła pasja do rynku nieruchomości. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę oraz umiejętności niezbędne do profesjonalnej i sprawnej obsługi transakcji. Dobrze wiemy jak sprostać wymaganiom klientów oraz zaspokoić potrzebę, kompleksowej, fachowej, obsługi. Chętnie poprowadzimy transakcje sprzedaży i najmu ale również rozwiążemy problemy natury prawnej. Mogą Państwo zmówić usługę wyceny nieruchomości lub kontakt z doświadczonym doradcą kredytowym. Na życzenie klientów posiadających dom , mieszkanie lub grunt do sprzedania udostępniamy kontakt z podmiotami inwestującymi na rynku nieruchomości co często przekłada się na bardzo szybką sprzedaż gotówkową.

Stawiamy na przyjazną atmosferę, kładąc nacisk na partnerską relację. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, powierzając nam swój problem nieruchomościowy możecie być pewni, że uczynimy wszystko aby pomóc go rozwiązać szybko, skutecznie i bezpiecznie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i obdarzenia nas zaufaniem niezbędnym do skorzystania z naszych usług.

NASZ ZESPÓŁ

Anita Yurekli

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Strategicznego Zarządzania Firmą, przez kilka lat wykładowca jednej z wyższych szkół prywatnych w Łodzi.

Z przyjemnością obsługuje klientów sprzedających i kupujących wymarzone mieszkania i domy od ponad 11 lat.

Ciekawa ludzi i świata. Pozytywnie nastawiona do życia. Cierpliwa i konsekwentna. Docenia konieczność ciągłego rozwoju osobistego i zdobywania nowych doświadczeń. Zwolenniczka niestandardowych rozwiązań. Zakochana w podróżach i fotografii.

 

Absolwentka wydziału Zarządzania Strategicznego w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie oraz posiadaczka dyplomu Master of Business Administration - Oxford Brookes University. Od kilkunastu lat jest menadżerem własnej firmy, którą prowadzi z sukcesami i działa prężnie w branży nieruchomości.

Otwarta, komunikatywna, pewna siebie. Z pasją realizuje powierzone zadania wykazując dużą inicjatywę własną. Nie boi się wyzwań i zawsze dąży do wyznaczonego celu.

Miłośniczka zwierząt, wycieczek rowerowych i grzybobrania.

Paweł Kaczmarek

Absolwent Wydziału Budownictwa i Architektury PŁ, menadżerskiego studium podyplomowego na Wydziale Organizacji i Zarządzania PŁ, podyplomowych studiów z zakresu wyceny nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami WSGN w W-wie.

Od najmłodszych lat interesuje się architekturą i budownictwem. Specjalizuje się w rynku nieruchomości wschodniej części aglomeracji łódzkiej, ale podejmuje się zleceń w innych rejonach. Jego wiedza, rzetelność i zaangażowanie zapewniają skuteczną pomoc w finalizacji sprzedaży.

Lubi aktywny wypoczynek i dalekie podróże, najlepiej w dobrym towarzystwie.

Marta Łosiak

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Kultura Fizyczna i Zdrowotna.

Z branżą nieruchomości związana z pasją od kilku lat. Odbyła wiele owocnych spotkań z klientami i z niecierpliwością czeka na kolejne.

Zawsze uśmiechnięta, dynamiczna, chętnie nawiązuje relacje, pomoże Państwu rozwiązać problemy na pozór " nie do rozwiązania".

Specjalizuje się w rynku mieszkań i domów na terenie Łodzi, zarówno w ich sprzedaży jak i najmie.

Prywatnie uwielbia sport w tym również jego bardziej ekstremalne odsłony.


 


 

Zgloś ofetę sprzedaży

Chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość?
Dodaj ją do naszej bazy!

Zgłoś poszukiwanie

Chcesz szybko i bezproblemowo kupić lub nająć nieruchomosć?
Poszukamy ją za Ciebie!

Masz pytania ?

Chetnie pomożemy i odpowiemy na każde zadane pytanie.
Zapraszamy do kontaktu!