Kontakt do agenta
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C
Łódź, Bałuty, Teofilów
Symbol oferty RST-DS-922
Powierzchnia 285,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 250,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 1 020 m²
Liczba pokoi 5
Rodzaj domu wolnostojący
Liczba pięter w budynku 1
Garaż dwustanowiskowy
Okna częściowo wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 2
Liczba tarasów 1
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu blachodachówka
Ogrodzenie działki siatka
Rok budowy 1999
Gaz tak - miejski
Woda tak - miejska
Dojazd droga gruntowa
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie C.O. GAZOWE
Tarasy taras mały
Prąd jest
Kanalizacja szambo
Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 250 m 2 z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1020 m² znajduje się w malowniczej okolicy na granicy Łodzi, / w pobliżu ulic Szczecińska i Rojna/ w kierunku wyjazdu z miasta na Aleksandrów. Bliskość osiedla Teofilów zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury, co czyni to miejsce doskonałym wyborem dla rodzin oraz osób szukających spokoju i wygody. A bliskość wjazdu na S14 pozwala na szybkie przemieszczanie się do innych miast.
Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem, który płynnie przechodzi do jadalni i prowadzi na taras – idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Duża kuchnia ze spiżarnią, wyposażona w sprzęt AGD, zadowoli każdego miłośnika gotowania. Parter uzupełniają oddzielne WC oraz praktyczna komunikacja, a również garaż w bryle budynku, który pomieści dwa samochody, kotłownia oraz funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze. Z przestrzeni dziennej wychodzimy na zadaszony taras.
Schody dębowe prowadzą na piętro, gdzie znajdują się cztery sypialnie, w tym jedna z balkonem, oferującym piękny widok na okolicę. Duża łazienka z wanną oraz dodatkowe pomieszczenie połączone z mniejszą łazienką dadzą komfort codziennej higieny. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców jest garderoba, co znacznie ułatwia organizację przestrzeni. Dom wybudowany w 1999 roku z cegły, wyposażony w piec gazowy dwufunkcyjny oraz kominek, zapewnia ciepło w zimowe dni. Okna PCV oraz blachodachówka na dachu stanowią dodatkowe atuty. Nieruchomość jest ogrodzona siatką, a dojazd do niej jest utwardzony. Ten dom to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących przestrzeni, komfortu oraz bliskości do większego miasta. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację i przekonać się, jak wyjątkowe to miejsce!
DOM: 250 m2 powierzchnia użytkowa, | GARAŻ: ok. 35m2 | DZIAŁKA: .1200 m2 | CENA : 1 300 000 zł
Parter
-Duży salon z kominkiem
- Otwarta kuchnia z jadalnią i spiżarnią
- łazienka
- pomieszczenie gospodarcze\ kotłownia z piecem
Piętro
- pokój do rekreacji nad garażem
- 3 sypialnie
- salon kąpielowy
Media
- ogrzewanie piec dwu funkcyjny na gaz miejski
- szambo
- woda z wodociągu miejskiego
- przyłącze prądu,
- Internet ze światłowodu
Zapraszamy na prezentacje.
Zgloś ofetę sprzedaży
Chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość?
Dodaj ją do naszej bazy!
Zgłoś poszukiwanie
Chcesz szybko i bezproblemowo kupić lub nająć nieruchomosć?
Poszukamy ją za Ciebie!