Kontakt do agenta

Anita Yurekli

Manager

504183100

16

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C

Symbol oferty: RST-GS-651

Łódź, Bałuty

Działka na sprzedaż
560 000 PLN
487,00 m²m2 | 1 149,90 zł/m² PLN/m2
Szczegóły oferty

Symbol oferty RST-GS-651

Powierzchnia 487,00 m²

Wymiary działki 57 m

Zagosp. działki częściowo zagospodarowana

Ukształtowanie działki płaska

Kształt działki prostokąt

Gaz

OPIS
Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną u zbiegu ulic Lutomierska / Zachodnia w pobliżu Manufaktury . Dla celów inwestycyjnych to korzystna lokalizacja w ścisłym centru Łodzi.

Nieruchomość o powierzchni 487m2 posiada urządzoną księgę wieczystą i uregulowany stan prawny /jeden właściciel, brak obciążeń-nieruchomość nie jest przedmiotem zabezpieczenia hipotecznego oraz brak ograniczeń w rozporządzaniu nieruchomością/.

Kształt działki zbliżony jest do prostokąta szerokość działki od strony północnej wynosi 10,80 m a od strony południowej 9 m. Dłuższe boki to 51 i 56 m. Ukształtowanie działki- teren płaski. Wjazd na teren posesji z dwóch stron. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej.

Część nawierzchni działki utwardzona jest kostką. Nieruchomość posiada przyłącza: energii elektrycznej, wodociągu i kanalizacji. W otoczeniu znajdują się budynki o funkcji usługowej oraz mieszkalnej.

Działka znajduje się w obszarze miasta dla którego nie ma ustalonego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta nieruchomość położona jest terenach na których przewiduje się funkcję mieszkaniową i usługową.
Obszar jest objęty programem rewitalizacji urbanistycznej i społecznej.

Zgloś ofetę sprzedaży

Chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość?
Dodaj ją do naszej bazy!

Zgłoś poszukiwanie

Chcesz szybko i bezproblemowo kupić lub nająć nieruchomosć?
Poszukamy ją za Ciebie!

Masz pytania ?

Chetnie pomożemy i odpowiemy na każde zadane pytanie.
Zapraszamy do kontaktu!