Dane kontaktowe

RENTSELL

BIURO NIERUCHOMOŚCI

UL. STERLINGA 27/29  POK.308

90-212 ŁÓDŹ

(COTTON HOUSE)

 

Anita Yurekli 504 183 100
Monika Majewska 665 916 616
Paweł Kaczmarek 508 920 942

 

O firmie
A | A | A

Miło nam powitać Państwa w naszym biurze nieruchomości.

RENTSELL Twój przyjaciel w nieruchomościach.

Jesteśmy solidnym, dynamicznym zespołem ludzi, których połączyła pasja do rynku nieruchomości. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę oraz umiejętności niezbędne do profesjonalnej i sprawnej obsługi transakcji. Bardzo dobrze wiemy jak sprostać wymaganiom klientów oraz zaspokoić potrzebę, kompleksowej, fachowej, obsługi.

W naszym kameralnym biurze RENTSELL stawiamy na przyjazną atmosferę, kładąc nacisk na partnerską relację. Każdy klient traktowany jest przez nas bardzo indywidualnie, powierzając nam swój problem nieruchomościowy możecie być pewni, że uczynimy wszystko aby pomóc go rozwiązać szybko, skutecznie i bezpiecznie. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i obdarzenia nas zaufaniem niezbędnym do skorzystania z naszych usług.

Realizujemy także nietypowe zlecenia. Oferujemy usługi wspomagające transakcje na rynku nieruchomości takie jak: home staging, pomoc notariuszy, geodetów, radców prawnych, rzeczoznawców, doradców inwestycyjnych i kredytowych.

Nasze biuro współpracuje z renomowaną kancelarią prawną i oferuje również usługi w zakresie:

-regulacji stanów prawnych nieruchomości,

-zniesienia współwłasności,

-spraw spadkowych,

-służebności gruntowych i wielu innych.

 

NASZ ZESPÓŁ

Anita Yurekli€“

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Strategicznego Zarządzania Firmą, z zamiłowania specjalista do spraw sprzedaży i najmu nieruchomości.

Ciekawa ludzi i świata.  Pozytywnie nastawiona do życia. Cierpliwa i konsekwentna. Docenia konieczność ciągłego rozwoju osobistego i zdobywania nowych doświadczeń.  Zwolenniczka niestandardowych rozwiązań. Zakochana w podróżach i fotografii.

Monika Majewska

Absolwentka wydziału Zarządzania Strategicznego w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie oraz posiadaczka dyplomu Master of Business Administration - Oxford Brookes University. Od kilku lat jest menadżerem własnej  firmy, którą prowadzi z sukcesami , a od trzech lat działa prężnie w branży nieruchomości.

Otwarta, komunikatywna, pewna siebie. Z pasją realizuje powierzone zadania wykazując dużą inicjatywę własną. Nie boi się wyzwań i zawsze dąży do wyznaczonego celu.

Miłośniczka zwierząt, wycieczek rowerowych i grzybobrania.

Paweł Kaczmarek

Absolwent Wydziału Budownictwa i Architektury PŁ, menadżerskiego studium podyplomowego na Wydziale Organizacji i Zarządzania PŁ, podyplomowych studiów z zakresu wyceny nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami WSGN w W-wie.

Od najmłodszych lat interesuje się architekturą i budownictwem. Specjalizuje się w rynku nieruchomości wschodniej części aglomeracji łódzkiej, ale podejmuje się zleceń w innych rejonach. Jego wiedza, rzetelność i zaangażowanie zapewniają skuteczną pomoc w finalizacji sprzedaży.

Lubi aktywny wypoczynek i dalekie podróże, najlepiej w dobrym towarzystwie.


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony