Dane kontaktowe

RENTSELL

BIURO NIERUCHOMOŚCI

UL. STERLINGA 27/29  POK. 200A

90-212 ŁÓDŹ

(COTTON HOUSE)

 

Anita Yurekli

504 183 100

Monika Majewska

665 916 616

Paweł Kaczmarek

508 920 942

Marta Łosiak       

535 724 897

O firmie
A | A | A

Miło nam powitać Państwa w naszym biurze nieruchomości.

RENTSELL Twój przyjaciel w nieruchomościach.

Jesteśmy solidnym, dynamicznym zespołem ludzi, których połączyła pasja do rynku nieruchomości. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę oraz umiejętności niezbędne do profesjonalnej i sprawnej obsługi transakcji. Bardzo dobrze wiemy jak sprostać wymaganiom klientów oraz zaspokoić potrzebę, kompleksowej, fachowej, obsługi.

W naszym kameralnym biurze RENTSELL stawiamy na przyjazną atmosferę, kładąc nacisk na partnerską relację. Każdy klient traktowany jest przez nas bardzo indywidualnie, powierzając nam swój problem nieruchomościowy możecie być pewni, że uczynimy wszystko aby pomóc go rozwiązać szybko, skutecznie i bezpiecznie. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i obdarzenia nas zaufaniem niezbędnym do skorzystania z naszych usług.

Realizujemy także nietypowe zlecenia. Oferujemy usługi wspomagające transakcje na rynku nieruchomości takie jak: home staging, pomoc notariuszy, geodetów, radców prawnych, rzeczoznawców, doradców inwestycyjnych i kredytowych.

Nasze biuro współpracuje z renomowaną kancelarią prawną i oferuje również usługi w zakresie:

-regulacji stanów prawnych nieruchomości,

-zniesienia współwłasności,

-spraw spadkowych,

-służebności gruntowych i wielu innych.

 

NASZ ZESPÓŁ

Anita Yurekli

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Strategicznego Zarządzania Firmą, przez kilka lat wykładowca jednej z wyższych szkół prywatnych w Łodzi.

Z wielką przyjemnością obsługuje klientów kupujących wymarzone mieszkania i domy od ponad 10 lat.

Ciekawa ludzi i świata.  Pozytywnie nastawiona do życia. Cierpliwa i konsekwentna. Docenia konieczność ciągłego rozwoju osobistego i zdobywania nowych doświadczeń.  Zwolenniczka niestandardowych rozwiązań. Zakochana w podróżach i fotografii.

Monika Majewska

Absolwentka wydziału Zarządzania Strategicznego w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie oraz posiadaczka dyplomu Master of Business Administration - Oxford Brookes University. Od kilku lat jest menadżerem własnej  firmy, którą prowadzi z sukcesami , a od trzech lat działa prężnie w branży nieruchomości.

Otwarta, komunikatywna, pewna siebie. Z pasją realizuje powierzone zadania wykazując dużą inicjatywę własną. Nie boi się wyzwań i zawsze dąży do wyznaczonego celu.

Miłośniczka zwierząt, wycieczek rowerowych i grzybobrania.

Paweł Kaczmarek

Absolwent Wydziału Budownictwa i Architektury PŁ, menadżerskiego studium podyplomowego na Wydziale Organizacji i Zarządzania PŁ, podyplomowych studiów z zakresu wyceny nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami WSGN w W-wie.

Od najmłodszych lat interesuje się architekturą i budownictwem. Specjalizuje się w rynku nieruchomości wschodniej części aglomeracji łódzkiej, ale podejmuje się zleceń w innych rejonach. Jego wiedza, rzetelność i zaangażowanie zapewniają skuteczną pomoc w finalizacji sprzedaży.

Lubi aktywny wypoczynek i dalekie podróże, najlepiej w dobrym towarzystwie.

Marta Łosiak 

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Kultura Fizyczna i Zdrowotna.

Z branżą nieruchomości związana z pasją od kilku lat. Odbyła wiele owocnych spotkań z klientami i z niecierpliwością czeka na kolejne.

Zawsze uśmiechnięta, dynamiczna, chętnie nawiązuje relacje, pomoże Państwu rozwiązać problemy na pozór " nie do rozwiązania".

Specjalizuje się w rynku mieszkań i domów na terenie Łodzi, zarówno w ich sprzedaży jak i najmie.

Prywatnie uwielbia sport w tym również jego bardziej ekstremalne odsłony.


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony